Uçaklı Kıbrıs Turu 3 Gece 4 Gün Kıbrıs Havayolları İstanbul Çıkışlı Riverside Otel Konaklama

Description

Programme de visite

1.Gün

Girne – Istanbul
Günün Gezi Noktaları;
Lefkoşa
Büyük Han
Arasta Çarşısı
Lokmacı Barikatı
Girne Kalesi

Değerli konuklarımız, sizleri Ercan havalimanından alıp Lefkoşa’ ya hareket ediyoruz. Lefkoşa’ da Ledra Palace sınırını panaromik olarak görerek Girne Kapısı’ ndan Lefkoşa Surlar içerisine giriyoruz burada önce Büyük Han, Arasta Çarşısı, Lokmacı barikatı, Selimiye Camii (St. Sophia Katedrali) ve Bandabulya (Belediye Pazarı)’ nı ziyaret ediyoruz. Serbest zaman ardından gezimizi sonlandırıp Girne şehrine hareket ediyoruz. İlk önce Yol üzerinde bulunan St. Hillarion Kalesi’ ni ziyaret ediyoruz. Buradan Girne Kalesi’ ni ziyaret edip ve kaleden meşhur Girne Antik Limanını izliyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra hotelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz.

Yeme İçme Bilgileri

Öğle yemeği: Büyük Han’ da set menü olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil Değildir)
Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

2.Gun

Tur Güzergahı

Girne
Günün Gezi Noktaları ;

Girne Antik Limanı
Tekne turu (Ekstra, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir.)
Yavuz Çıkartma Plajı

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimizle Girne Antik Limanı’ na hareket ediyoruz. 11:00 Civarlarında tekne turumuza başlıyoruz. (Ekstra) Tekne turumuzda 1974 mutlu barış harekâtı yapılan Yavuz Çıkartma Plajını denizden de görüp 2 farklı meşhur koyda yüzme molası veriyoruz. Birinci durağımızda yüzme molası verirken aynı zamanda öğle yemeğimizi de yiyoruz. Daha sonra farklı bir koya doğru yol alıyor ve bir yüzme molası daha veriyoruz burada sizlere aynı zamanda mevsim meyveleri de ikram ediyoruz. 16:30 Civarlarında tekne turumuzu yine Antik Limana dönerek tamamlıyoruz. Tekne turumuzun ardından Girne Antik Limanında serbest zaman verdikten sonra hotelimize dönüyoruz.

Yeme İçme Bilgileri

 

Sabah kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otel de alınacaktır.
Öğle yemeği: Teknede Açık Büfe 4 Çeşit Meze, Salata, Makarna, Balık ve Tavuk olarak alınacaktır. (Tekne turu ücretine dahildir)
Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

3.Gun

Tur Güzergahı

Girne
Günün Gezi Noktaları ;

Karpaz Yarım Adası
Alagadi Plajı
Apostolos Andreas Manastırı

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Karpaz Yarım Adası’ na hareket ediyoruz. Yol üzerinde Dünyaca Kaplumbağa üreme alanı olan Alagadi Plajı’ nda kahve molası verip Karpaz burnuna doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde zeytin yağı üretimini ve yerel ekmek fırınını yerinde görüp Karpaza devam ediyoruz. Yenierenköy de bulunan Thelessos Kilisesi’ ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra dünyaca ünlü Altın Kum Sahili manzarasında anı fotoğraflarımızı çektirip, doğada serbest olarak gezen eşekleri besleyerek Ortodoks rumların adadaki en önemli kilisesini içinde barındıran Apostolos Andreas Manastırı’ nı ziyaret ediyoruz. Burada turumuzu bitirip hotelimize gitmek için yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Yeme İçme Bilgileri

Sabah kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otel de alınacaktır.
Öğle yemeği: Karpaz’ da ala carte veya set menü olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil Değildir)
Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

4.Gun

Tur Güzergahı

Lefkoşa (Kuzey)İstanbul
Günün Gezi Noktaları ;

Mağusa Turu
Kapalı Maraş

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı ardından check out işlemlerimizi bitirdikten sonra müthiş Girne manzarasını görebileceğimiz Bellapais köyüne hareket ediyoruz. Burada Bellapais Manastırını ziyaret edip müthiş Girne manzarasını seyrediyoruz. Buradan Mağusa şehrine doğru yol alıyoruz. Önce St. Barnabas Manastırı’ nı ziyaret edip, deniz kenarında bulunan Salamis Harabeleri’ ne gidiyoruz; burada bizlere Antik Kıbrıs tarihi hakkında paha biçilmez bilgiler aldıktan sonra Mağusa’ da Kapalı Maraş sınırına ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz gezimiz sonrası Kapalı Maraş Sahili yürüme molası veriyoruz, sonrasında kale içine hareket ediyoruz. Tarihi Kale içi surlarından girerek Namık Kemal Meydanı ve Zindanı, Lala Mustafa Paşa Camii (St. Nicholas Katedrali) ve Venedik Sarayı’ nı ziyaret edip Ercan Havalimanına doğru siz değerli misafirlerimizi uğurlamak için yola çıkıyor ve vedalaşıyoruz.

Yeme İçme Bilgileri

Sabah kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otel de alınacaktır.
Öğle yemeği: Mağusa’ da alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Ücretli ve Ücretsiz Hizmetler
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERErcan Havalimanı karşılama ve geri dönüş
Gidiş Dönüş Uçak Bileti
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
Seçilen Hotelde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERTüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Tüm Öğlen Yemekleri
Tekne Turu ve Teknedeki Öğle Yemeği

Hemen Ara