Abu Dhabi İkonik Yerler Turu 4 Kişilik Günübirlik

Beschreibung

Abu Dhabi’nin büyülü dünyasını keşfetmek için hazır mısınız? Sizi unutulmaz bir maceraya davet ediyoruz! Abu Dhabi’nin en ikonik ve etkileyici noktalarını kapsayan gezi turumuz, size bu muhteşem şehrin büyüsünü tam anlamıyla yaşatmak için tasarlandı.

Ferrari World: Adrenalin Tutkunlarının Cenneti

Turumuzun ilk durağı, hızın ve lüksün simgesi Ferrari World! Dünyanın en büyük kapalı tema parkı, adrenalin tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatmak için burada sizi bekliyor. Efsanevi Ferrari otomobillerini yakından görün, dünyanın en hızlı roller coaster’larına binin ve kendinizi bir Formula 1 yarışçısı gibi hissedin. Ferrari World, hız tutkunları için bir rüya gerçeği sunuyor.

Şeyh Zayed Cami: Mimarlık Harikası

Şeyh Zayed Cami, sizi büyüleyecek bir mimari şaheserdir. Bu muhteşem cami, inanılmaz ayrıntılarla süslenmiş ve tüm dünyadan ziyaretçileri kendine çekmektedir. Rüya gibi beyaz kubbeleri ve devasa avlusu, sizi iç huzura götürecek. Rehberlerimiz sizi bu eşsiz yapı hakkında aydınlatırken, içsel huzurunuzu bulacaksınız.

 

Louvre Abu Dhabi: Sanatın İncisi

Louvre Müzesi, Abu Dhabi’nin kültürel zenginliğini yansıtan bir hazine. Dünya sanatının en nadide eserlerini içeren bu muhteşem müze, sizi sanatın büyüleyici dünyasına götürecek. İkonik tabloları, heykelleri ve antik eserleri keşfederken, sanatın evrensel dilini hissedeceksiniz.

Emirati Sarayı:

Abu Dhabi’nin kraliyet ailesinin yaşadığı yer ve olağanüstü bir lüks ve ihtişam örneği. Sarayın etkileyici bahçeleri ve tarihi atmosferi sizi büyüleyecek. Ziyaretimiz sırasında, Emirati kültürünün inceliklerini daha yakından keşfedeceğiz.

Bu gezi turu, sizi Abu Dhabi’nin lüks ve kültürel zenginliğiyle tanıştırmak için mükemmel bir fırsattır. Size özel rehberlerimiz, her anın tadını çıkarmanızı sağlayacak ve bu üç önemli noktanın her birinin derinliklerini keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Abu Dhabi’nin bu muhteşem noktalarını tek bir turda deneyimlemek için hemen rezervasyon yapın ve unutulmaz bir yolculuğa adım atın. Sizi Abu Dhabi’nin büyülü dünyasına davet ediyoruz!

Additional information
Lokasyon

Abu Dhabi

Kalkış/Dönüş Lokasyonu

Oteliniz

Tur Başlangıç Zamanı

Saat 10.00'da otelinizden alınıyorsunuz

Tur Bitiş Zamanı

Saat 18.00'da Abu Dhabi'den otelinize doğru hareket ediyoruz.

Pakete Dahil Olan Hizmetler

Şoförlü Özel Araç Tahsisi
Türk Rehber Eşliğinde Panoramik Şehir Turu

Pakete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze/Mekan Giriş Ücretleri
Alışveriş, Yeme/İçme Gibi Kişisel Harcamalar

330.00$ / Nacht

Klare Termine

Hemen Ara