Phuket Turu Qatar Havayolları İle Ekstra Turlar Dahil 5 Gece

Açıklama

Tur Programı

1.Gün

İstanbul Doha
PHUKETQatar Hy   |  Doha – Phuket – Phuket – Doha|   5 Gece

VİZESİZ

Ekstra Turlar Dahil

Tayland Yerel Servis Hizmetleri Hariç

İSTANBUL – DOHA

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile Doha uçuşumuz başlıyor.

2.Gün

Phuket Doha
DOHA – PHUKETDoha’ya varışımızın ardından Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile yapılacak aktarma sonrası Phuket uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor. Phuket’e varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyoruz. Ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.Gün

Phuket
PHUKETOtelde alacağımız kahvaltının ardından Öğle Yemekli Phi Phi Adası turumuz için hareket. Sürat teknelerimizle Phuke’tin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.Gün

Phuket
PHUKETOtelde alacağımız kahvaltının ardından Fil Safarisi turumuz için hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari yapıyoruz. Akşam misafirlerimiz ile Dünyaca ünlü Hard Rock Cafe’de alacağımız canlı müzikli akşam yemeğimiz için hareket ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.Gün

PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Phuket’i keşfedeceğimiz Phuket Ada Turumuz için hareket. İlk durağımız 19. yüzyılda inşa edilmiş Phuket adasının en eski tapınağı olan Chalong tapınağı.  Tapınak ziyaretimizin ardından adanın en eski yerleşim merkezi olan, Sino – Portekiz mimarisi renkli evleri, küçük dükkânları ve sokak satıcıları ile meşhur Phuket Old Town. Ardından Phuket’i kuş bakışı görebileceğimiz, Tayland’ın en yüksek üçüncü Budhha heykeli olan Büyük Buddha tepesine çıkıyoruz. Son durağımız kart postallarda yer almış, harika fotoğraflar çekebileceğimiz Phuket View Point olacaktır. Tur bitiminde yol üzerinde dünyaca ünlü mücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6.Gün

Phuket
PHUKETOtelde alacağımız kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7.Gün

Phuket Doha
PHUKET – DOHAOtelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile Doha’ya uçuşumuz gerçekleşiyor.

8.Gün

Doha İstanbul
DOHA – İSTANBULDoha’ya varışımızın ardından Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul uçuşumuz başlıyor. İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Ücretli ve Ücretsiz Hizmetler
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERQatar Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Doha (DOH) – Phuket (HKT) gidiş, Phuket (HKT) – Doha (DOH) – İstanbul  (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak biletiHavalimanı vergileri

4* otelde 5 gece oda & kahvaltı konaklama

Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri

Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu

Fil Safarisi Turu

Phuket Ada Turu

Hard Rock Cafe’de Canlı Müzikli Akşam Yemeği

Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Turist şehir vergileri

Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERProgramda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve ören yerleri girişleri

Tayland yerel servis hizmetleri için (Lokal Rehberler, Otobüs şoförleri, Garsonlar, Komiler ve Bellboylara) kişi başı 25 EUR Tur esnasında rehberinize ödenecektir.

Seyahat Koruma Paketi

Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları;

1.Kademe Kişi başı Tur bedeli  :   0 — 1.500 EUR  `ya kadar olan tur bedellerinde  — satış fiyatı : 20 EUR   / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

Diğer Tur Bilgileri

Oteller:Phuket 4* Best Western Patong vb.

Uçuş Bilgileri:

QR 246 ISTDOH 2005 0015+1

QR 840 DOHHKT 0240 1345

QR 841 HKTDOH 2040 2325

QR 239 DOHIST 0715 1145

Tayland yerel servis hizmetleri için (Lokal Rehberler, Otobüs şoförleri, Garsonlar, Komiler ve Bellboylara) kişi başı 25 EUR Tur esnasında rehberinize ödenecektir. (Zorunludur)

Hemen Ara