Dubai Mall-Burj Khalifa Turu

Description

Dubai’nin Göz Kamaştıran Üçlüsü: Dubai Mall, Dubai Fountain ve Burj Khalifa Turu

Dubai’nin büyüsünü keşfetmek için hazır mısınız? Size, bu modern şehrin en etkileyici ve ünlü yerlerini bir araya getiren unutulmaz bir gezi turu sunuyoruz. Dubai Mall, Dubai Fountain ve Burj Khalifa ile geçireceğiniz bu özel gün, sizi büyüleyecek ve unutamayacağınız anılarla dolu olacak.

Dünyanın en büyük alışveriş merkezi olan Dubai Mall’un içerisinde adeta kaybolacaksınız. Burada, dünya markalarının en lüks mağazalarını ve eşsiz bir alışveriş deneyimi bulacaksınız. Ayrıca içerisindeki Dubai Akvaryumu ve Sualtı Hayvanat Bahçesi gibi heyecan verici aktiviteler de sizi bekliyor.

Dubai Fountain, muhteşem su şovlarıyla sizi büyüleyecek. Akşam saatlerinde, müziğin ve ışığın büyülü uyumuyla dans eden su jetleri, sizi etkileyici bir görsel şölenin içine çekecek. Dubai Fountain, dünyanın en büyük gösteri çeşmesi olarak ün kazandı.

Turumuzun yıldızı ise hiç şüphesiz Burj Khalifa, dünyanın en yüksek binası. Bu ikonik gökdelenin tepesine çıktığınızda, Dubai’nin nefes kesen manzarasını ayaklarınızın altında göreceksiniz ve kendinizi gökyüzünde uçuyor gibi hissedeceksiniz..

Bu gezi turu, Dubai’nin modernliğini ve ihtişamını bir araya getiriyor. Size özel tasarlanmış bu deneyimle Dubai’nin büyüleyici dünyasını keşfedin. Şimdi rezervasyon yapın ve hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşamak için yola çıkın. Sizi bu eşsiz maceraya davet ediyoruz!

Additional information
Lokasyon

Oteliniz

Kalkış/Dönüş Lokasyonu

Oteliniz

Tur Başlangıç Zamanı

Saat 10.00'da otelinizden alınıyorsunuz

Tur Bitiş Zamanı

Saat 18.00'da tekrar otelinize bırakılıyorsunuz.

Pakete Dahil Olan Hizmetler

Özel Araç İle Ulaşım
Türk Rehber Eşliğinde Gezi

Pakete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze/Mekan Giriş Ücretleri
Alışveriş, Yeme/İçme Gibi Kişisel Harcamalar

275.00$ / night

Clear dates

Hemen Ara