Costa Deliziosa ile İstanbul Hareketli Adriyatik Kıyıları & Yunanistan 8 Gece – 16 Aralık 2023

Açıklama

Tur Programı

1 .GÜN

Turumuzun ilk günü İstanbul Galataport limanından gemimize giriş sağlıyoruz. Kabinlerimize yerleştikten sonra geminin üst güvertelerinden birine çıkıp dünyanın en güzel manzaralarından birini seyredebilirsiniz.

2 .GÜN
İSTANBUL 

Gemimiz saat 17:00’da istanbul’dan hareket edecek.

3 .GÜN
İZMİR

Gemimiz saat 14:00’da İzmir’e yanaşayacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Efes Antik Kenti turuna katılabilirler.

4 .GÜN
Pire (Atina) | ATİNA ŞEHİR TURU

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Corfu Büyük Ada Turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

5 .GÜN

Denizde Seyir

Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

6 .GÜN
Dubrovnik | Dubrovnik Old Town Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Dubrovnik Old Town turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7 .GÜN
Bari | Locorotondo & Alberobello Turu (Puglia)

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak Puglia bölgesinin kalbinde yer alan Itria vadisinin en şirin yerleşim yerlerinden biri olan Locorotondo ve konik çatılarıyla ülkemizde bulunan Harran evlerine benzeyen Trulli evlerini göreceğimiz Alberobello turumuza katılabilirler. Yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra ulaşacağımız ve İtalyanların “Borghi più belli d’Italia” dedikleri “İtalya’nın en güzel köylerinden” biri olan Locorotondo’da eğimli binaların bulunduğu tarihi bölgeyi gezerken birbirinden güzel dar sokakları size eski çağların atmosferini yaşatacak. Yeni yaşam ve eski yaşamı en güzel gözlemleyebileceğiniz Locorotondo’nun köpüklü şarapları ise İtalya’nın en iyilerinde. Ardından UNESCO dünya mirasına giren, geleneksel yöntemlerle kireç taşı ve harçsız olarak yapılan, konik çatılarıyla masalsı kasaba Alberobello’yu ziyaret ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

8 .GÜN

Trieste – Venedik Otel Transferi | Venedik Şehir Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemleri ve otelimize transferimizi gerçekleşiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Venedik şehir turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

9 .GÜN

Venedik – Milano (BGY) – İstanbul (SAW)

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Milano BGY Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Milano şehir turuna katılabilirler.

Diğer Tur Bilgileri

Costa Deliziosa ile İstanbul Hareketli Adriyatik Kıyıları & Yunanistan 08 Gece – 16 Aralık 2023

GRUP UÇUŞ BİLGİLERİ
24.12.2023 BGY SAW 17:15 – 20:50 – PC1214

SİNGLE, ÜÇLÜ VE DÖRTLÜ KONAKLAMALARDA GÜNCEL MÜSAİTLİK VE FİYATLANDIRMA İÇİN LÜTFEN OP*ERASYON BİRİMİYLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GRUP KABİNLERİ GARANTİ TİPİ KABİNLERDİR. KABİN NUMARALARI BİLET İLE BİRLİKTE BELLİ OLACAKTIR.

Hemen Ara