Costa Deliziosa ile İstanbul Hareketli Ege & Adriyatik 14 Gece – Aralık 2023

Açıklama

Tur Programı

 

1 .GÜN

İstanbul Cruise Terminalinde, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından gemiye giriş işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Odalara yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz gece limanda.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.

2 .GÜN

İSTANBUL  

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

3 .GÜN
İZMİR

Gemimiz saat 14.00’de İzmir limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 20:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

4 .GÜN
PIRE / ATINA

Gemi saat 09.00 da Pire/Atina limanına yanaşacaktır .Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide

 

5 .GÜN

DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir veya barlarda sunulan farklı müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler.

 

6 .GÜN
DUBROVNİK

Gemimiz saat 09.00’da Dubrovnik limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

7 .GÜN

BARI

Gemimiz saat 07.00’de Bari limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 13:30. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

8 .GÜN

TRİESTE

Gemimiz saat 09.00’da Trieste limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

9.GÜN

SPLİT

Gemimiz saat 09.00’da Split limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

10.GÜN

CORFU

Gemimiz saat 14.00’de Corfu limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 20:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

11.GÜN

KATAKOLON

Gemimiz saat 08.00’de Katakolon limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

12.GÜN

HERAKLİON

Gemimiz saat 09.00’da Heraklion limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

13.GÜN

DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir veya barlarda sunulan farklı müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler.

 

14.GÜN

İSTANBUL

Gemimiz saat 07:00 ‘de İstanbul limanına yanaşacaktır.  Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimiz gece limanda. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

15.GÜN

İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

 

Diğer Tur Bilgileri

Costa Deliziosa ile İstanbul Hareketli Ege & Adriyatik 14 Gece – Aralık 2023

Program Cruise Only’dir

Program için Shengen vizesi gerekmektedir.

*SİNGLE, ÜÇLÜ VE DÖRTLÜ KONAKLAMALARDA GÜNCEL MÜSAİTLİK VE FİYATLANDIRMA İÇİN LÜTFEN OPERASYON BİRİMİYLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

NOTLAR VE BİLİNMESİ GEREKENLER
Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak önerilir.

Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır.

Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Gemide Euro para birimi ve kredi kartı geçerlidir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb. sokmak kesinlikle yasaktır.

Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.

Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.

Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

TÜM MİSAFİRLERİN GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN ÜLKE / GEMİ GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

Hemen Ara